07 Cze

Rada Rodziców dziękuje za pomoc w organizacji „Festynu Rodzinnego 2019”

Rada Rodziców przy Zespole Edukacyjnym nr 8 w Zielonej Górze serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji fantastycznego FESTYNU RODZINNEGO.
W szczególności:
– dzieciom – za wspaniałe występy na scenie;
– dyrekcji i gronu pedagogicznemu – za organizację i zaangażowanie;
– pozostałym pracownikom – za przygotowanie i posprzątanie miejsca festynu;
– rodzicom – za upieczenie ciast, pomoc przy ich sprzedaży oraz sprzątanie.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogliśmy sprawić przyjemność dzieciom i dorosłym, a także przyczynić się do integracji naszej lokalnej społeczności.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Justyna Urbańska

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ RADZIE RODZICÓW ZE NR 8 ZA BARDZO DUŻE ZAANGAŻOWANIE ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ „FESTYNU RODZINNEGO 2019”!

ZE nr 8
Władysław Kondras

 

31 Maj

Dzień Dziecka-Dniem Sportu!

Plan organizacji Dnia Sportu dla uczniów klas: IV-VI.

1. Godz.8.00-9.00 spotkania z wychowawcami w klasach.

2. Godz. 9.05-11.00 gry i zabawy klasowe na szkolnym boisku „Orlik”.

3. Godz.11.00-11.30 spotkanie z zaproszonymi gośćmi „OTOZ”.

4. Wydawanie posiłków bez zmian.

Uczniowie klas I-III obchodzą ten dzień według harmonogramu działań wychowawców.

16 Maj

Bilety na play- off

Bilety na mecze koszykówki runda play-off: DZIECI 10zł, DOROŚLI 15zł
MECZ PIERWSZY:
STELMET BC ZIELONA GÓRA – STAL OSTRÓW PLAYOFFS – 1/2 FINAŁU – GAME 1
19.05.2017 17:45:00
MECZ DRUGI:
STELMET BC ZIELONA GÓRA – STAL OSTRÓW PLAYOFFS – 1/2 FINAŁU – GAME 2
22.05.2017 17:45:00
ZAPISY I PŁATNOŚĆ DO CZWARTKU 18 MAJ DO GODZ. 12:30 u p. J. Marciniaka lub p. A. Szakoły

Przy zapisach proszę podawać datę meczu!

05 Kwi

Aktywna Przerwa

Dzisiejsza Aktywna Przerwa odbyła się na sali gimnastycznej.

Klasy rywalizowały w konkurencji skakania przez skakankę.

Zadanie polegało na jednoczesnym skakaniu przez skakankę jak największej liczby osób.

W tym tygodniu rywalizację wygrała klasa VI b, na II miejscu uplasowały się klasy V i IV, na III miejscu klasa VI a.

Po sześciu konkurencjach klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

I miejsce – klasa VI b (17 punktów)
II miejsce – klasa VI a i V (16 punktów)
III miejsce – klasa IV (13 punktów)

21