15 Lis

Zapraszamy do Schroniska – DZIEŃ CZARNEGO KOTA

Już w sobotę w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze świętujemy Dzień Czarnego Kota połączony z otwarciem nowo wyremontowanej Kociarni. SKW Humanitarni oczywiście też tam będą i chętnie poznają gości z kociakami 🙂 

W programie oczywiście przewidziane atrakcje – dowiedz się więcej, klikając.

O Naszej Kociarni również na blogu Oczami Bezdomnego Psa – przeczytaj:)

14 Lis

Mój przyjaciel Ufik

Korzystając ze słonecznej pogody, dzieci z klas I – III były w Cinema City na filmie pt.”Mój przyjaciel Ufik”. Film opowiada o przyjaźni małego chłopczyka i niesfornego Ufika. Przygody chłopca i psotnika Ufika wszystkim dzieciom bardzo się podobały.

 

11 Lis

PODARUJ CIEPŁO i PSU NA BUDĘ

W sobotę przy okazji wizyty w Schronisku SKW Humanitarni przekazali dary zebrane w ramach akcji „Psu na budę” (to już druga tura, która dotarła z naszej szkoły) oraz „Podaruj ciepło”. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zwierzaków, które leżą na kocykach, poszewkach i poduszkach właśnie od Państwa – ich Darczyńców. DZIĘKUJEMY:)

08 Lis

Opatrunek na ratunek

Wszystkie środki opatrunkowe zebrane w naszej szkole wyruszyły w drogę do Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Stamtąd trafią do afrykańskich szpitali, pomagającym najbiedniejszym i najsłabszym, w tym dzieciom. Bardzo dziękujemy wszystkim, dzięki którym powstały dwie ogromne paczki dla Fundacji. Dzieciom, rodzicom, również z Zespołu Edukacyjnego nr 4, który jako nasz partner włączył się do akcji.

SKW HUMANITARNI

08 Lis

Wspólne śniadanie

Wspólnie ze szkołami z całej Polski obchodzimy Dzień Śniadanie Daje Moc.

Wspólny posiłek w klasie III a

Śniadanie w klasie III b

Śniadanie w klasie II a

Pierwszacy przy stole

Jakie to warzywa i owoce?

Wspólna sportowa konkurencja