20 cze

Szkolny zestaw podręczników dla klasy I-VIII na rok szkolny 2018/2019

  1. Szkolny zestaw podręczników dla klasy I  na rok szkolny 2018/2019
  2. Szkolny zestaw podręczników dla klasy II  na rok szkolny 2018/2019
  3. Szkolny zestaw podręczników dla klasy III na rok szkolny 2018/2019
  4. Szkolny zestaw podręczników dla klasy IV na rok szkolny 2018/2019
  5. Szkolny zestaw podręczników dla klasy V na rok szkolny 2018/2019
  6. Szkolny zestaw podręczników dla klasy VI na rok szkolny 2018/2019
  7. Szkolny zestaw podręczników dla klasy VII na rok szkolny 2018/2019
  8.  Szkolny zestaw podręczników dla klasy VIII na rok szkolny 2018/2019
18 cze

22.06.2018r. (piątek) – zakończenie rocznych zajęć dydaktycznych:

22.06.2018r. (piątek) – zakończenie rocznych  zajęć dydaktycznych:

cz. I: klasy I – III, początek: godz. 8.00

cz. II: klasy  IV- VII, początek:  godz. 9.30

DZIEDZINIEC  SZKOLNY (ewentualnie hol)

 przywozy:  

8.00 (I-III/wg. stałego harmonogramu)

9.30 (IV –VII, wyjazd ze Stożnego ok. 8.50)

odwozy:

ok. 9.10 (I-III/dzieci z Krępy),  ok. 10.00 (I-III/dzieci ze Stożnego i Jan)

ok. 10.30 (IV-VII)

WAKACJE!

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 – 3 września 2018r.

 

 

18 cze

21.06.2018r. (czwartek) – organizacja dnia

21.06.2018r. (czwartek) -  organizacja dnia:

 

 

- godz.8.00 – 8.30 -  spotkania z wychowawcami w klasach

 

- ok. godz.  8.45  do 9.45 – spotkanie na sali gimnastycznej:

 

cz. 1 – apel „Bezpieczne wakacje”,

 

cz. 2 – podsumowanie II półrocza oraz wręczenie nagród,

 

- godz. 10.00 – 11.00 – Msza św./kościół (dzieci nieuczestniczące w Mszy św. mają zapewnioną opiekę w bibliotece szkolnej)

 

- godz. 11.00. -11.45. -  spotkania z wychowawcami

 

- godz. 11.30 -12.00 –obiad wg. harmonogramu („I i II przerwa”)

 

- ok. 12.00 – jeden kurs autobusowy

 

 

świetlica szkolna  (bez zmian) 6.30 – 16.00.

 

 

 

 

15 cze

Znakowanie rowerów – zapraszamy w najbliższą środę – 20.06.2018r., w godzinach – 17.00 – 18.30 na boisku szkolnym Orlik.

Znakowanie rowerów – zapraszamy

Znakowanie rowerów odbędzie się w najbliższą środę – 20.06.2018r., w godzinach – 17.00 – 18.30 na boisku szkolnym Orlik.
Znakować rowery będą dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Zielonej Górze.

Dopuszcza się oznakowanie roweru osobie nieletniej pod warunkiem uczestniczenia w tej czynności jej rodziców, opiekuna prawnego lub innej pełnoletniej osoby, której tożsamość została stwierdzona na podstawie dowodu osobistego – w tym przypadku rower zostaje zarejestrowany na osobę pełnoletnią, natomiast nieletni zostaje wskazany jako użytkownik roweru.

Zapraszamy!

 

10 cze

PLAN PRZERW URLOPOWYCH MIEJSKICH PRZEDSZKOLI W ZIELONEJ GÓRZE – NA ROK 2018

Od 2 lipca do 31 sierpnia 2018 roku (zamknięte)

Miejskie Przedszkole
Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Rydza Śmigłego 5
Nr 25 al. Wojska Polskiego 82a
Nr 38 ul. Braniborska 13

Uwaga! Przedszkola zamknięte przez dwa miesiące, ze względu na termomodernizację obiektów. Dzieci, z tych przedszkoli mają pierwszeństwo przy przyjęciu do przedszkoli zastępczych.

Od 2 do 31 lipca 2018 roku (zamknięte)

Miejskie Przedszkole
Nr 1 ul. Sikorskiego 37
Nr 7 ul. Moniuszki 33
Nr 11 ul. Zamenhofa 30
Nr 14 ul. Krasickiego 12
Nr 20 ul. Studzianki 8
Nr 22 ul. Porzeczkowa 34
Nr 42 ul. Ochla – Szkolna 1 (Zespół Edukacyjny nr 5)
Nr 46 ul. Franciszka Rzeźniczaka 1 (Zespół Edukacyjny nr 9)

Od 16 lipca do 17 sierpnia 2018 roku (zamknięte)

Miejskie Przedszkole
Nr 9 ul. Partyzantów 22 (Zespół Edukacyjny nr 2)
Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Monte Casino 21A
Nr 13 ul. Jęczmienna 1
Nr 17 ul. dr Pieniężnego 22
Nr 18 ul. Stanisława Moniuszki 19
Nr 24 ul. Os. Pomorskie 28 (Zespół Edukacyjny nr 3)
Nr 34 ul. Bohaterów Westerplatte 11
Nr 41 ul. Nowy Kisielin – Odrzańska 53 (Zespół Edukacyjny Nr 7)
Nr 43 ul. Racula – Głogowska 65 z oddziałami przy ul. Zatonie Zielonogórska 72 i ul. Drzonków – Szkolna 2 (Zespół Edukacyjny nr 4)
Nr 44 ul. Zawada – Szkolna 24 (Zespół Edukacyjny Nr 8)
Nr 45 ul. Przylep – 22 Lipca 61 (Zespół Edukacyjny Nr 6)

Od 1 do 31 sierpnia 2018 roku (zamknięte)

Miejskie Przedszkole
Nr 3 ul. Aleja Niepodległości 29
Nr 6 ul. Stanisława Wyspiańskiego 16
Nr 8 ul. Witebska 1
Nr 12 ul. Truskawkowa 12 (Zespół Edukacyjny nr 1)
Nr 19 ul. Batorego 53
Nr 30 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Tuwima 3b (Zespół Edukacyjny nr 2)
Nr 37 ul. Węgierska 9
Nr 39 ul. Lisia 51a
Nr 40 ul. Szczekocińska 13