31 Gru

Posiłki w 2019 r.

Miejskie Przedszkole nr 44

„Zawada”

Koszt posiłków w  2019 r. wynosi:

Pełen posiłek (śniadanie, obiad, podwieczorek): 8,45 zł

Wpłat za obiady  dokonujemy wyłącznie przelewem na konto szkoły

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 8

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 44

W ZIELONEJ GÓRZE

Imię i nazwisko dziecka/grupa

Nr  konta:

PKO BP I O/Zielona Góra  21 10205402 0000 0102 0112 0468

TERMINY PŁATNOŚCI:  do 15 każdego miesiąca.

ODLICZENIA ZA WYŻYWIENIE BĘDĄ DOKONYWANE

ZA KAŻDY DZIEŃ NIEOBECNOŚCI DZIECKA W PRZEDSZKOLU.

PROSIMY – ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH – O PUNKTUALNE

PRZYPROWADZANIE DZIECI DO PRZEDSZKOLA – DO GODZ. 8.00.

POSIŁKI PRZEDSZKOLNE – 2019

Posiłki przedszkolne styczeń 2019 r.

Posiłki Przedszkolne styczeń 2019

31 Gru

Obiady szkolne – 2019r.

WAŻNE INFORMACJE:

1. W bieżącym roku szkolnym (2018/2019) liczba miejsc ograniczona.
    2. Płatność z góry do 10 każdego miesiąca.
    3. W przypadku niedokonania należnej wpłaty w wyznaczonym terminie dziecko zostanie wykreślone z listy korzystających z posiłków.
    4. Odliczenia za obiady będą dokonywane przy płatności za kolejny miesiąc pod warunkiem zgłoszenia nieobecności dziecka na obiedzie w dniu poprzedzającym tę nieobecność.
    5. Zgłaszanie nieobecności dziecka na obiedzie: telefonicznie w świetlicy szkolnej,  numer telefonu: 516 970 101.
    6. Wpłat za obiady  dokonujemy wyłącznie przelewem na konto szkoły:

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 8

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W ZIELONEJ GÓRZE

Imię i nazwisko dziecka/klasa

Nr  konta:

PKO BP I O/Zielona Góra  21 10205402 0000 0102 0112 0468

OBIADY SZKOLNE – ZASADY 2019

OBIADY SZKOLNE – styczeń 2019

Zarządzenie nr 13_2018_regulamin stołówki na 2019

Regulamin stołówki szkolnej_2019r.

23 Gru

Świąteczne warsztaty u Muchomorków

W dniu 20 grudnia 2018 roku w grupie Muchomorków zorganizowane zostały warsztaty plastyczne dla dzieci w ramach współpracy z rodzicami. Zaprosiłyśmy rodzica-panią Kasię Limanówkę, która jest nauczycielem plastyki. Celem warsztatów było wykonanie Mikołaja wykorzystując drewniane krążki.

Dzieci z zapałem wykonały Mikołaje wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.
Dziękujemy pani Kasi za mile spędzony czas i podzielenie się swoimi pomysłami, a pani Ani Kasińskiej za pomoc w zgromadzeniu materiałów. Dziękujemy!

21 Gru

OTWARCIE GALERII „SIÓDEMKA”

W dniu 20 grudnia 2018 roku odbył się wernisaż prac uczniów w ramach działania Galerii „Siódemka”. Wystawione zostały prace dzieci uczestniczących w zajęciach plastycznych finansowanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury w Zielonej Górze.

Zwiedzający mieli przyjemność obejrzenia szeregu prac wykonanych różnymi technikami przez naszych uczniów.

21 Gru

SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

W dniu 20 grudnia odbył się w szkole  przegląd przygotowanych przez uczniów i nauczycieli kolęd i pastorałek. Każda klasa przygotowała jeden utwór, który zaprezentowała przed zaproszonymi gośćmi. Utwory były wykonywane przez przedstawicieli  poszczególnych klas.

Poniżej wykaz wykonanych utworów:

grupa Sowy z MP 44 – „Noc cudów”,

klasa 1 a – „Przybieżeli do Betlejem”,

klasa 2 a – Świeć gwiazdeczko”,

klasa 2 b – „Cicha Noc”,

klasa 3 a – „Pójdźmy wszyscy do Stajenki”,

klas 4 a – „Lulajże Jezuniu”,

klasa 4 b – Hej, hej, lelija”,

klasa 5 a – „Wśród nocnej ciszy”,

klasa 5 b – „Maleńka wielka Miłość”,

klasa 6 a – „Jest taki Dzień”,

klasa 8 a – „Mędrcy świata”,

klas 8 b –  „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje”.

Przegląd został rozpoczęty i zakończony występem uczennicy klasy 5 a, która wykonała na dzwonkach dwie kolędy.

Wielkim wydarzeniem było wykonanie przez uczennicę klasy 6 a kolędy w języku łemkowskim.

Również nauczyciele przyłączyli się do wspólnego śpiewania wykonując dwa utwory:

„Z narodzenia Pana” i „Ding Dong”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom, a także organizatorkom Przeglądu.

20 Gru

Przedświąteczne kolędowanie

W czwartek, 20 grudnia, dzieci z grupy „Sowy” wzięły udział we wspólnym kolędowaniu wraz z uczniami i nauczycielami ZE nr 8. Nasi reprezentanci wspaniale spisali się na scenie śpiewając piosenkę pt.: ” Noc oczekiwania”. Wszyscy uczestnicy wprowadzili nas w świąteczny nastrój, dzięki czemu choć na chwilę zapomnieliśmy o codziennych obowiązkach. Wszystkim kolędnikom i rodzicom, życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

16 Gru

Konkurs Czytelniczy- Tropiciele qr-kodów!

W piątek odbył się u nas konkurs czytelniczy dotyczący książek Martina Widmarka z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

Uczniowie mogli wcielić się w tropicieli qr-kodów. Zaopatrzeni w telefony czy tablety, wyszukiwali kody, które ukryły się w rozmaitych zakamarkach szkolnej biblioteki. W kodach zawarte były kolejne pytania.

dav

Po zakończonym konkursie uczniowie wspólnie stwierdzili, że czytanie to świetna zabawa!