25 Sty

ZEBRANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI

Zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się w dniu 28 stycznia.

KLASA wychowawca sala

16.30  Angielski w świetlicy

IA Wioletta Grzezułka 01
IIA Julia Szopa 02
IIB Katarzyna Kwiatkowska 03
IIIA Jolanta Guziewicz 06
IVA Paulina Marchel 07

IVB Katarzyna Grabias-Banaszewska 07
VA Jacek Marciniak 03
VB Arkadiusz Szakoła 13
VIA Małgorzata Wojciechowska 05
VIIA Monika Barska 04
VIIIA Marta Rosolska 14
VIIIB Robert Gembara (z powodu choroby wychowawcy odbędzie się wspólne spotkanie z rodzicami i wychowawcą klasy VIIIA) 12
14 Sty

Apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019

11 stycznia odbył się apel klas 4-8 podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego.
W trakcie spotkania dzieci zapoznały się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie wysłuchali również pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas ferii. Apel uświetnił występ wokalno-taneczny przygotowany przez klasy czwarte. W trakcie spotkania wręczono nagrody i wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych Uczniów.

Dziękujemy Radzie Rodziców za atrakcyjne nagrody dla Uczniów!

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH FERII!

11 Sty

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2018/2019

Upływający semestr, rozpoczynający kolejny rok naszej szkolnej nauki, był pracowitym czasem. Obfitował także w wiele wydarzeń.
W ciągu całego semestru uczniowie bardzo aktywnie włączyli się w liczne akcje charytatywne w naszej szkole takie jak „Pola Nadziei”, „Psu na Budę”, „Zbieranie zakrętek i kasztanów”, „Góra Grosza” oraz wiele innych, przez które społeczność szkolna mogła okazać wsparcie potrzebującym.
Były konkursy plastyczne, matematyczne, czytelnicze. U progu nowego semestru nadszedł czas podsumowań tych wszystkich, ciekawych i niepowtarzalnych działań.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie pięknych nagród dla Uczniów!

09 Sty

Plan zajęć podczas zimowiska 14-18 stycznia 2019 r.

PLAN ZAJĘĆ NA PÓŁKOLONII ZIMOWEJ 2019

Poradnik-bezpiecznego-wypoczynku – KO Gorzów Wlkp.

BARDZO PROSZĘ, ABY DZIECI KTÓRE SAMODZIELNIE BĘDĄ PRZYCHODZIŁY I WRACAŁY Z ZIMOWISKA PRZYNIOSŁY NA PIŚMIE ZGODY OD RODZICÓW.

W. Dejnega

PLAN ZAJĘĆ NA PÓŁKOLONII ZIMOWEJ

14 stycznia – 18 stycznia 2019 r.

godziny: 8.00.-14.00.

Poznajmy się

1. Spotkanie organizacyjne. Powitanie kadry i uczestników przez kierownika półkolonii, dokonanie ewentualnych zmian przynależności dzieci do określonej grupy, przedstawienie dzieciom kadry pedagogicznej, pielęgniarki oraz zapoznanie ich z drogą ewakuacyjną szkoły.
  2. Zapoznanie uczestników przez wychowawców z regulaminami obowiązującymi na półkolonii (przeciwpożarowy, BHP, poruszania się po drogach, bezpieczne zabawy na śniegu i lodzie, regulaminem uczestnika półkolonii) oraz z rozkładem dnia.
  3. Spotkanie z dzielnicowym Policji Państwowej, który omówi zasady bezpiecznej zabawy zimą.
  4. Zajęcia w grupach na świeżym powietrzu.
  5. Przygotowanie do obiadu, obiad.
  6. Zajęcia w grupach – artystyczne, sportowe, fotograficzne.
  7. Pożegnanie uczestników półkolonii.

Jedziemy do kina

1. Powitanie uczestników, sprawdzenie obecności, przedstawienie programu dnia.
  2. Wyjazd do kina. Omówienie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy autobusem oraz zasady kulturalnego zachowania się kinie.
  5. Pożegnanie uczestników półkolonii.

Zdrowo i sportowo bawmy się wesoło

1. Powitanie uczestników, sprawdzenie obecności, przedstawienie programu dnia.
  2. Wyjazd na basen CRS. Omówienie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy autobusem i zajęć w wodzie.

w Centrum Nauki Keplera i w Centrum Przyrodniczym

1. Powitanie uczestników, sprawdzenie obecności, przedstawienie programu dnia.
  2. Wyjazd do Centrum Nauki Keplera i do Centrum Przyrodniczego.

Pożegnania nadszedł czas

1. Powitanie uczestników, sprawdzenie obecności, przedstawienie programu dnia.
  2. Zabawy na świeżym powietrzu.
  3. Przygotowanie do obiadu, obiad.
  4. Ognisko z pieczeniem jabłek.
  5. Podsumowanie wspólnie spędzonego czasu. Podziękowania dla wszystkich organizatorów i uczestników. Wręczenie nagród, rozdanie dyplomów i zdjęć. Pożegnanie uczestników.

Plan opracował
Waldemar Dejnega

Kierownik Półkolonii

07 Sty

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.

W dniu 07.01.2019r. w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali gimnastycznej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.

Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci wróciły do sali na poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!