23 Mar

Szkolny Dzień Wiosny

Dnia 21.03.2016r. w naszej szkole odbył się Dzień Wiosny. Podczas tego dnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu atrakcjach. Na samym początku imprezy do naszej szkoły zawitała Ochotnicza Straż Pożarna, która zaprezentowała swój wóz bojowy oraz sprzęt ratowniczy jaki używa podczas różnych akcji. Po pokazie strażaków klasy I-III udały się na kolorowy pochód ulicami Zawady, a uczniowie z klas IV-VI obejrzeli prezentację multimedialną i wysłuchali ciekawych informacji na temat zbilansowanej diety. Po tym wystąpieniu uczniowie udali się na salę gimnastyczną gdzie czekały na nich różne konkurencje przygotowane przez pana Andrzeja Nowackiego i Arkadiusza Szakoła. Uczniowie musieli zmierzyć się z przygotowaniem jadłospisu, odgadnąć w jakim języku wykonywana jest piosenka czy wziąć udział w konkursie na rzut „śnieżką”. W tym samym czasie uczniowie klas młodszych oglądali film o tematyce wiosennej na holu szkoły. Na zakończenie imprezy reprezentacja szkoły rozegrała mecz z drużyną nauczycieli w piłkę siatkową. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny nauczycieli 2-0.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w obchody Dnia Wiosny