21 Gru

Wigilie klasowe i Jasełka

„Wesołych Świąt”-tak nadszedł czas przerwy świątecznej, oczekiwanej przez uczniów i nauczycieli. Uczniowie jak „pszczółki” pracowali od września do dziś. Kto śledzi wiadomości na stronie internetowej wie, że nudzić się w naszej szkole nie można. Tu wiersze, tam piosenki, jeden występ goni już następny. Dziś jednak była chwila, by na moment  się zatrzymać, zwolnić, usiąść przy wspólnym stole, podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia,  zaśpiewać pieśni i kolędy. Spędzić wspólny czas ze sobą. W niektórych klasach uczniowie obdarowywali się upominkami. Nie takimi kupionymi w galerii lecz zrobionymi przez siebie. Pomysłowość uczniów była niewiarygodna, po prostu inwencja nie zna granic. Ale wcześniej wszyscy uczniowie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego spotkały się na występie Jasełek przygotowanym przez p.K.Konsur-scenograf i reżyser oraz p.W.Łuczak-choreograf muzyki. Była to interesująca opowieść o”Dobrej Nowinie”. Nowinie niesionej pieśnią i słowem, przez dużych i nieco mniejszych uczniów. Jedna niezmienna, ponadczasowa. „Wesołych Świąt” życzą Państwu nauczyciele, dyrekcja i wszyscy ci, którzy dbają o szkołę.