06 maj

Konkurs „CICHOCIEMNI-pomoc nadeszła z nieba”.

Przypomnienie prostych zasad.

1. Pytania ukazywać się będą na stronie internetowe szkoły (pspzawadaedu.pl) od poniedziałku 08 maja 2017r.  do czwartku 11 maja 2017r.
  2. Odpowiedzi należy udzielać poprzez platformę dziennika elektronicznego w zakładce wiadomości na nazwisko Ewa Kaczmarek.
  3. Odpowiedzi należy wysyłać każdego dnia.
  4. W losowaniu nagród ufundowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju na Rzecz Zawady i Krępy biorą udział Ci z Państwa, którzy nadesłali odpowiedzi na wszystkie pytania. Rozstrzygnięcie w piątek 12.05.2017r. w czasie wręczenia nagród za Bieg Zwycięstwa.
  5. Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników historii, dzieci, rodziców oraz nauczycieli.
  6. Osoba, która nadeśle odpowiedzi na wszystkie pytania w ostatnim dniu trwania konkursu nie będzie honorowana w losowaniu nagród.