07 lut

NABÓR 2018

Szanowni Rodzice!

Poniżej publikujemy informacje o zasadach rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019, terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz kryteria rekrutacji i dokumenty potwierdzające ich spełnianie.

W momencie uruchomienia rekrutacji znajdą tu Państwo również przekierowanie do systemu elektronicznego naboru, za pomocą którego będziecie Państwo mogli poznać ofertę przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, wypełnić niezbędne dokumenty oraz sprawdzić wyniki rekrutacji.

Szczegółowe informacje związane z naborem do przedszkoli znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Miasta Zielona Góra:

Nabór do przedszkoli – Miasto Zielona Góra – 2018/2019  KLIKNIJ

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

harmonogram_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_na_rok_szkolny_2017_2018-1

KROK 1 - DOTYCZY RODZICÓW, KTÓRYCH DZIECI BĘDĄ KONTYNUOWAĆ WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE W MP 44

Kontynuacja edukacji przedszkolnej-1

Załączniki związane z postępowaniem rekrutacyjnym.

Załączniki pojawią się:

- 23 lutego 2018r. (deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego),

- 5 marca 2018r. (załączniki dotyczące postępowania rekrutacyjnego związanego z nowym naborem).

Oferta edukacyjna naszego przedszkola - KLIKNIJ