Osiągnięcia

Osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

SONY DSCLaureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego – Karolina Tomczak

 

Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim – Weronika Konsur

II miejsce w miejskim konkursie piosenki angielskiej „Golden Oldies” – Weronika Konsur
III miejsce w miejskim konkursie piosenki angielskiej „Golden Oldies” – Gabriela Anders, Maja Burdzy, Zofia Koperwas

I miejsce w konkursie plastycznym pod hasłem „Lubuskie smakuje” – Jakub Boberski

I miejsce w konkursie plastycznym „Zimowe Anioły” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Zielonej Górze filia Stary Kisielin – świetlica

I miejsce w konkursie plastycznym TRADYCJE WIELKANOCNE: PALMY I PISANKI – świetlica
I miejsce w konkursie plastycznym TRADYCJE WIELKANOCNE: PALMY I PISANKI – Amelia Kręcisz, Emilia Kozłowska

Nagroda w konkursie plastycznym PALMA WIELKANOCNA organizowanym przez Radę Sołecką Zawady – świetlica

 

Rok szkolny 2015/2016

DSC00141_crLaureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego – Anna Barska
Laureat miejskiego konkursu „Zmierz się z kronikarzem” – Anna Barska

III miejsce w miejskim konkursie „Golden Oldies”  – Anna Barska, Maja Sowińska
Wyróżnienie w miejskim konkursie „Golden Oldies”  – Weronika Konsur
Laureat miejskiego konkursu „Poetry Corner” – Gabriela Anders
Wyróżnienie w miejskim konkursie „Poetry Corner” – Paulina Sobieraj

Bardzo dobry wynik w Konkursie Matematycznym „Kangur” – Stefania Ratajska
Wyróżnienie w  Konkursie Matematycznym „Kangur” – Paulina Sobieraj, Zofia Koperwas

II miejsce w konkursie miejskim „Poznaj swój las i jego piękne tajemnice” – Anna Barska, Amelia Kręcisz, Monika Mondzelewska, Szymon Mikołajewicz, Jakub Poczekaj

Wyróżnienie w jasełkowym przeglądzie „FILOFANY”

Wyróżnienie w Lubuskim Konkursie Recytatorskim – Zuzanna Czarnecka

Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym Aleksandra Krupa, Karolina Tomczak, Dawid Tomczak

I miejsce w miejskim konkursie multimedialnym „ ODBLASK MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE” – Patryk Kryński
II  miejsce w miejskim konkursie multimedialnym „ ODBLASK MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE” – Małgorzata Kućko
III  miejsce w miejskim konkursie multimedialnym „ ODBLASK MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE” – Jan Ratajski

I miejsce miejskim konkursie plastyczno-fotograficznym  „P.S. CZYTAM CIĘ” – Amelia Kręcisz, Anna Skrzypczak
III miejsce miejskim konkursie plastyczno-fotograficznym  „P.S. CZYTAM CIĘ” – Karolina Rzepka, Patrycja Rzepka, Mateusz Pierucki

Finał wojewódzki w biegach przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży – Kacper Dziębór

III miejsce w miejskim finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce – Anna Barska, Paulina Dziurla, Julia Falbierska, Weronika Konsur, Małgorzata Kućko, Monika Mondzelewska, Natalia Niżnikowska, Paulina Niżnikowska, Anna Skrzypczak, Maja Sowińska, Klaudia Wójtowicz

II miejsce w miejskim finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce – Anna Barska, Paulina Dziurla, Julia Falbierska, Weronika Konsur,  Natalia Niżnikowska, Paulina Niżnikowska, Anna Skrzypczak, Maja Sowińska, Klaudia Wójtowicz

Certyfikat w  międzyszkolnym quizie świetlic „Ratujemy i uczymy ratować”

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „70 kolorów na 70-lecie” – Paulina Sobieraj

I miejsce w konkursie plastycznym Dzielnicy Nowe Miasto „PALMA WIELKANOCNA” – Amelia Kręcisz, Emilia Kozłowska
I miejsce w konkursie plastycznym „PALMA WIELKANOCNA” organizowanym przez Radę Sołecką w Zawadzie  – świetlica szkolna

Laureat  powiatowego konkursu na projekt „Trzymaj Formę”