29 mar

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!!

          W ten trudny czas kierujemy do Was słowa otuchy i wsparcia.  Przed nami nowy tydzień i kolejne wyzwania. Zachęcamy Rodziców do śledzenia bieżących informacji na stornie internetowej przedszkola. Warto zapoznać się z naszymi propozycjami, w jaki sposób zająć dzieci podczas epidemii.

Przypominamy, że w zakładce ,,zdalne nauczanie” jest plan pracy z podziałem  na poszczególne grupy.

Dziękujemy za przesłanie zdjęć z pracami plastycznymi dzieci (które prezentujemy poniżej) i zachęcamy do dalszego ich przesyłania na stronę psp.zawada@interia.pl.

          Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo prosimy, aby Państwa dzieci pozostały w domu. Ograniczenie kontaktów społecznych jest jedynym sposobem na ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii i wpisuje się jednocześnie w narodową strategię walki z nią.

            Kolejny raz zachęcamy i prosimy o zalogowanie się na platformę e-dziennika VULCAN.

Z wyrazami szacunku oraz troski na ten trudny czas.

Pozdrawiamy serdecznie!

Nauczycielki Przedszkola

 

Zdjęcia można przesłać na stronę:

psp.zawada@interia.pl  (podając imię, nazwisko)

          

25 mar

Drodzy Rodzice,

w tej trudnej sytuacji ciężko jest znaleźć chwilę wytchnienia. Ale jeśli takowa się zdarzy to polecam odwiedzić ciekawą stronę pełną nie tylko pomysłów, jak organizować czas dziecku, w co się bawić. Znajdziecie tu również mnóstwo ciekawych artykułów, m. in. integracja sensoryczna, jak zachęcić dziecko do czytania, pozytywna dyscyplina, a może jakie zwierzątko będzie odpowiednie dla dziecka?

Serdecznie zapraszam do wstąpienia na: https://pomyslowirodzice.pl/

Pozdrawiam,

Pedagog Przedszkolny – Renata Bator

25 mar

Nauczanie zdalne – uważnie przeczytaj!

Od 25.03.2020r. – na stronie internetowej Zespołu Edukacyjnego nr 8 http://pspzawada.edu.pl/ po rozwinięciu zakładki  „SZKOŁA „ zobaczyliście folder „ZDALNE NAUCZANIE – OBOWIĄZKOWE”.

Od 25.03.2020r. (środa) – JAK DOSKONALE WIECIE –  nauka będzie OBOWIĄZKOWO odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Nowe  zasady nauki będą obowiązywały do 10 kwietnia 2020r. Taka forma jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie. W kolejnych „zestawach” nie będzie już materiałów uzupełniających i poszerzających wiedzę.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na to, aby nie obciążać Was nadmiernie zajęciami. Tak jak do tej pory – zestawy szkolne publikować będziemy   w każdy wtorek i czwartek. Znajdziecie w nich materiały z przedmiotów, które macie w tygodniowym planie lekcji. Tak jak w szkole na „tradycyjnych „lekcjach –  będziecie oceniani – uwzględnieniem nowej sytuacji.

Apelujemy po raz kolejny…

Bądźcie systematyczni, podzielcie naukę na części, róbcie przerwy, dbajcie o kondycję fizyczną, zdrowo się odżywiajcie i pamiętajcie o odpowiedniej ilości snu.  Uwzględniając te zalecenia, bardzo szybko wdrożycie się w nowy sposób pracy. Powodzenia!

W razie problemów z dziennikiem elektronicznym przekazujcie swoje uwagi na adres internetowy: psp.zawada@interia.pl

W.K.

25 mar

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!  Znalezione obrazy dla zapytania: wiosna

 

Kolejny dzień i następne zadanie do wykonania.

 

 

W ubiegłym tygodniu powitaliśmy Wiosnę. Zachęcamy więc dzieci  do wykonania pracy o tematyce wiosennej- technika dowolna. Prosimy rodziców, aby dzieci swoje prace wykonały samodzielnie. Na pracy piszemy: imię ,nazwisko, datę wykonania. Wykonane prace chowamy do teczek, będą oceniane przez wychowawców po powrocie.

Zachęcamy rodziców do robienia zdjęć swoim pociechom podczas wykonywania zadania.

Zdjęcia można przesłać na stronę:

psp.zawada@interia.pl  (podając imię, nazwisko)

Pozdrawiamy serdecznie,

Nauczycielki Przedszkola 🙂