30 gru

ZMIANA CENY POSIŁKU CAŁODNIOWEGO

Dyrektor Zespołu Edukacyjnego nr 8 w Zielonej Górze informuje, że w wyniku rozstrzygniętego w dniu 23 grudnia br. przetargu na  przygotowanie, dostarczenie i wydanie  posiłków w siedzibie Zamawiającego dla uczniów i wychowanków uczęszczających do Zespołu Edukacyjnego nr 8 w Zielonej Górze ul. Zawada-Szkolna 24 tj.  Szkoły Podstawowej nr 28 oraz Miejskiego Przedszkola nr 44 za najkorzystniejszą ofertę uznano ofertę firmy Gastronomia i Katering Dariusz Walczak.

W związku z tym cena całodniowego wyżywienia w 2021 roku dla dziecka uczęszczającego do Miejskiego Przedszkola nr 44 w Zielonej Górze wynosi na dzień dzisiejszy 10,80 zł.

W. Dejnega, wicedyrektor ZE 8

22 gru

Pomoc dla Ani

Szanowni Rodzice, włączyliśmy się do akcji  charytatywnej.
,,Ania walczy o życie ze śmiertelną chorobą – SMA1… Mamy niewiele czasu, pomocy❗️”.
W przedszkolu prowadzimy zbiórkę środków pieniężnych. Kto chce, kto może pomaga :). Jest to zbiórka publiczna realizowana przez KOMITET POMOCY dla ANI. Numer zbiórki 2020/2562/KS, w dniach 15.10.2020-31.08.2021.

Liczy się każda złotówka! Warto pomagać- zwłaszcza, gdy chodzi o życie.
                                                                          Pozdrawiamy!
                                                                        Nauczyciele MP nr44

21 gru

PODZIĘKOWANIE ZA AKTYWNY UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za udział w akcji charytatywnej na rzecz zwierząt ze schroniska. W szczególności podziękować chcemy Rodzicom za to, że umożliwili swoim pociechom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i wyposażyli dzieci w potrzebne produkty. Karma została przekazana do schroniska.

18 gru

ZEBRANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI KLAS IV – VIII (ONLINE)_21.12.2020/poniedziałek

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy Was  na spotkania z Wychowawcami klas IV -VIII!

Poniżej szczegóły:

Harmonogram spotkań online z Rodzicami

21.12.2020r.(poniedziałek)

(spotkania na platformie edukacyjnej Google Claassroom –   płytka „ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ”)

Klasa Godzina      Wychowawca

IV a, b 16.30-16.50 Monika Barska

Marta Rosolska

V 16.50-17.10 Robert Gembara

VI a

VI b

17.10-17.30 Paulina Marchel

Katarzyna Grabias-Banaszewska

VII a

VII b

17.30-17.50 Jacek Marciniak

Arkadiusz Szakoła

VIII 17.50-18.10 Małgorzata Wojciechowska

14 gru

ŻYCZYMY WESOŁYCH, BIAŁYCH ŚWIĄT

Wszyscy marzymy o białych świętach.

A u nas za oknem śniegu brak, a do świąt tylko 10 dni.
Uczniowie klas VI a i VI b chcąc nas wprowadzić
w zimowy, świąteczny czas
stworzyli kartki z życzeniami świątecznymi
oraz pięknymi widokami zimowymi.

Zapraszam do galerii zdjęć:

10 gru

Pakiet Office 365

Instrukcja logowania do darmowego pakietu  Office 365, dostępnego dla każdego ucznia naszej szkoły poprzez dziennik elektroniczny Vulcan.

Zalogowanie na konto Microsoft umożliwia:

– otwieranie załączników przesyłanych za pośrednictwem dziennika Vulcan

– korzystanie online z narzędzi pakietu MS Office (np. Word, PowerPoint)

Instrukcja logowania- Office 365