10 lis

Przygotownia do turnieju ,,800-lecie Zielonej Góry”.

Przedszkolaki z grupy ,,Sowy” przygotowują się do turnieju wiedzy o Zielonej Górze, który odbędzie się w Palmiarni 22 listopada. Oprócz artystycznych umiejętności, zdobywają informacje o mieście Zielona Góra, która w tym roku obchodzi jubileusz 800-lecia oraz  700 lat nabycia praw miejskich.
Trwają intensywne przygotowania:)

10 lis

Przedszkolaki na przeglądzie wierszy i piosenek patriotycznych ,,Kocham Polskę”.

9 listopada dzieci z grupy ,,Sowy” zaprezentowały w Domu Harcerza utwór ,,Piosenka młodego Patrioty”.
Celem wydarzenia było promowanie wychowania patriotycznego wśród przedszkolaków. W przeglądzie wzięło udział 8 przedszkoli.
Z naszego przedszkola swoje umiejętności wokalne zaprezentowali:
Zofia Krak, Maksymilian Zaborowski, Oliwia Zielińska, Antoni Podrzycki,  Zofia Śmiech,  Tomasz Wróbel, Helena Golczyk, Zoja Sybal, Mateusz Pisarczyk, Hanna Gąsiewska.

04 lis

Terminy konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2022/2023

Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo!

Regulaminy konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2022/2023

03 lis

Poznajemy swoje dziedzictwo

W piątek 28.10.2022 uczniowie naszej szkoły z klasy siódmej: Paulina, Klara, Maja, Laura, Cyprian, Jakub, Stanisław, z  klasy 6 B Mateusz, z  klasy 5 Antoni, klasy 4 Magda oraz z klasy 8 A Zuzanna i  Milena odwiedzili,  uporządkowali  i zapalili symboliczne znicze przy kamieniu pamiątkowym poświęconym założycielowi Lasu Nadodrzańskiego byłemu radnemu Otto Mulch oraz na cmentarzu ewangelickim w Janach.
To przedsięwzięcie odbyło się w ramach  działań – Poznajemy swoje dziedzictwo.

Dziękuję Panu Robertowi Guzowskiemu i Panu Markowi Urbańskiemu za transport