29 mar

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!!

W ten trudny czas kierujemy do Was słowa otuchy i wsparcia.  Przed nami nowy tydzień i kolejne wyzwania. Zachęcamy Rodziców do śledzenia bieżących informacji na stornie internetowej przedszkola. Warto zapoznać się z naszymi propozycjami, w jaki sposób zająć dzieci podczas epidemii.

Przypominamy, że w zakładce ,,zdalne nauczanie” jest plan pracy z podziałem  na poszczególne grupy.

Dziękujemy za przesłanie zdjęć z pracami plastycznymi dzieci (które prezentujemy poniżej) i zachęcamy do dalszego ich przesyłania na stronę psp.zawada@interia.pl.

Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo prosimy, aby Państwa dzieci pozostały w domu. Ograniczenie kontaktów społecznych jest jedynym sposobem na ograniczenie rozprzestrzeniania się epidemii i wpisuje się jednocześnie w narodową strategię walki z nią.

Kolejny raz zachęcamy i prosimy o zalogowanie się na platformę e-dziennika VULCAN.

Z wyrazami szacunku oraz troski na ten trudny czas.

Pozdrawiamy serdecznie!

Nauczycielki Przedszkola

Zdjęcia można przesłać na stronę:

psp.zawada@interia.pl  (podając imię, nazwisko)